czwartek, 17 marca 2016

Zostałam mamą!

Dokładnie pięć tygodni temu o godz.17:34 zostałam mamą małej Alicji :-).

Jak pewnie zauważyliście, dawno mnie tu nie było, ale chwilowo po prostu próbuję odnaleźć się w nowej roli. A nie zawsze jest to łatwe. Nasza Kruszynka czasami daje nam popalić, ale miewa też lepsze momenty i wówczas nawet udaje mi się przeczytać parę stron ;-).

Tymczasem idę odespać ciężką noc...
PS. wiedzieliście, że chodzący odkurzacz usypia dziecko w kilka minut? :P (dobrze, że nie mieszkamy w bloku, bo sąsiedzi raczej nie ucieszyliby się na dźwięk odkurzacza o 3 nad ranem)

nasze kochane stópki :*

15 komentarzy:

 1. Wielkie gratulacje z okazji zostania mamą:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) tak, wiem mam zapłon :)
  Z tym odkurzaczem to nieźle :) chociaż ja najszybciej też usypiam w hałasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje:) Malutka niech rośnie zdrowo, a Tobie życzę dużo sił:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej, wielkie, wielkie gratulacje Kochana!!! Oby dziecko zdrowo się chowało :) My z mężem właśnie staramy się o dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! I życzę mnóstwa siły i energii, a także wielu satysfakcjonujących momentów z dzidzią:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i pozdrowienia dla Alicji! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! To zostałyśmy mamami niemal w tym samym czasie - Ty nieco wcześniej. :) Ja akurat wykorzystuję każde karmienie na czytanie, dlatego książki niemal połykam, bo mam małego głodomorka. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję serdecznie! Przepiękne imię wybraliście dla córeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje ! I piękne imię ma córka :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Odgłosy odkurzacza, suszarki itp są dostępne w wersji mp3 :) poszukaj, bo nie zawsze zabierzesz ze sobą odkurzacz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wiemy:) ale jak mieliśmy do czynienia z kolkami lub skokiem rozwojowym, to nasza córcia nie dała się oszukać nagranymi dźwiękami i wolała oryginał :P. Ale teraz już wystarcza nagranie serducha mamy i szumu wód płodowych ;).

   Usuń
 11. Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu, witaj w moim książkowym świecie. Ucieszę się, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Każda opinia jest dla mnie ważna, również ta negatywna, ale proszę Cię przy tym o kulturę wypowiedzi.

Opisując książki, staram się działać w zgodzie z własnym sumieniem. Publikuję tu moje opinie, a zrozumiałym dla mnie jest, że każdy ma swój gust i to, co podoba się mnie, nie musi Tobie. Zatem zarówno sobie, jak i Tobie życzę wyrozumiałości ;)