środa, 15 maja 2013

"Wiosna, ach to ty" :)

Wiem, że z powyższym stwierdzeniem trochę się spóźniłam, ale wiosna to taka pora roku, która niezmiennie mnie zachwyca. Uwielbiam tę soczystą zieleń roślin, wielobarwne kwiaty i drzewa, których próżno szukać latem. W moim ulubionym miesiącu roku - maju - kwitną też moje ukochane kwiaty, konwalie. Ze śmiechem powtarzam koleżankom, że gdyby w nazwie maja była literka "r", to ślub bralibyśmy z Wojtkiem w tym właśnie miesiącu - miałabym wtedy bukiet ślubny z konwalii :D achhh... Poza tym w tej właśnie chwili, z tego miejsca przesyłam gorące buziaki dla mojego Męża z okazji naszej "8-miesięcznicy" :*

Wracając do tematu wiosny, zapraszam do ogrodu:Zdjęcia są sprzed kilku dni, aktualnie ogród wygląda nieco inaczej :P

Co do książek, to obecnie wałkuję "Trafny wybór" J.K.Rowling. Odnoszę wrażenie, że bardzo wolno mi idzie to czytanie, ale może to tylko złudzenie?


2 komentarze:

Drogi Gościu, witaj w moim książkowym świecie. Ucieszę się, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Każda opinia jest dla mnie ważna, również ta negatywna, ale proszę Cię przy tym o kulturę wypowiedzi.

Opisując książki, staram się działać w zgodzie z własnym sumieniem. Publikuję tu moje opinie, a zrozumiałym dla mnie jest, że każdy ma swój gust i to, co podoba się mnie, nie musi Tobie. Zatem zarówno sobie, jak i Tobie życzę wyrozumiałości ;)