środa, 2 kwietnia 2014

O marcu słów kilka...

Kolejne krótkie podsumowanie - dzięki niemu nieco porządkuję swoją wiedzę o tym, ile przeczytałam:-)

Jak do tej pory jestem zadowolona, choć wiem, że miałam kilka dni, w których czytanie szło mi opornie - za to później, po takiej przerwie - jeszcze bardziej wygłodniała rzuciłam się na kolejne lektury.

Przeczytałam w minionym miesiącu 14 książek (od stycznia odnotowuję tendencję spadkową). 

Łącznie przeczytałam 4357 stron, co daje średnio 140 stron dziennie (poprzedni miesiąc był znacznie lepszy pod tym względem, bo wtedy wychodziło bodaj ponad 200 stron dziennie).

Jeśli chodzi o wyzwanie "Przeczytam tyle, ile mam wzrostu" to przeczytałam kolejne 31,7 cm. Mój wzrost 173 cm - 43 cm (styczeń) = 130 cm - 40,5 cm (luty) = 89,5 - 31,7 (marzec) = do przeczytania pozostało mi jeszcze 57,8 cm. Ilość przeczytanych "cm" w tym miesiącu spadła, ale liczę się z tym - na wiosnę coraz częściej wychodzę z domu i na czytanie pozostaje mniej czasu.

Napisałam 21 postów, z czego 16 to recenzje książek. 

Poniżej inspiracje, czyli to, co mnie zachwyca:

popcorn.pl
 zszywka.pl11 komentarzy:

 1. Wow. A ja tęsknie spoglądam w stronę książek. Z braku sił i nadmiaru zmęczenia moja średnia spadła chyba do 5 stron dziennie. No może przesadzam, ale wolę nie liczyć.
  Inspiracje - ech - w takim otoczeniu można by tygodniami leżeć i czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydadzą mi się te inspiracje bo właśnie remontuję pokój i planuję urządzić go w taki stylu, w jakim jest zaprojektowany pokój z drugiego zdjęcia. Co do statystyk, serdecznie Ci ich gratuluję. Ja jeszcze nigdy nie przeczytałam 14 książek w miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dużo sił - sprzątanie PO remoncie jest chyba najgorsze:]
   Spokojnie, na pewno kiedyś przeczytasz tyle książek ;)

   Usuń
 3. Gratuluję wyników :) A ostatnie zdjęcie najlepsze - marzę o czymś takim <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje ilości przeczytanych książek! Zdjęcia są przepiękne. Marzę o czymś takim!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyników, a inspiracje są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super statystyki! Oby tak dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne wyniki, 14 książek jeszcze tyle nigdy nie przeczytałam w 1 miesiącu.

  OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu, witaj w moim książkowym świecie. Ucieszę się, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Każda opinia jest dla mnie ważna, również ta negatywna, ale proszę Cię przy tym o kulturę wypowiedzi.

Opisując książki, staram się działać w zgodzie z własnym sumieniem. Publikuję tu moje opinie, a zrozumiałym dla mnie jest, że każdy ma swój gust i to, co podoba się mnie, nie musi Tobie. Zatem zarówno sobie, jak i Tobie życzę wyrozumiałości ;)