piątek, 14 sierpnia 2015

Podsumowanie lipca - z "lekkim" opóźnieniem ;-)


Podsumowanie w połowie kolejnego miesiąca - chyba tylko ja tak potrafię...
Prawda jest taka, że nie ma za bardzo czego podsumowywać. Przez większość miesiąca nie czytałam W OGÓLE - wspominałam o mojej awersji do książek w jednym z ostatnich postów - i dopiero pod koniec miesiąca postanowiłam ratować swój czytelniczy honor, biorąc do ręki powieści lekkie i przyjemne. Honor może i obroniłam, co nie zmienia faktu, że lipiec jest najgorszym czytelniczo miesiącem w tym roku.

Mam za sobą lekturę 4 książek (a pomyśleć, że były czasy, kiedy "połykałam" ich pięć razy tyle...) - po prostu w takie upały topornie mi idzie, wynajduję sobie inne zajęcia, byle tylko za bardzo nie przegrzewać mózgownicy podczas czytania. Taka prawda.

Za najciekawszą lekturę lipca uznaję "Grę cieni" Charlotte Link. Na drugim miejscu plasuje się "Zacisze Gosi" Katarzyny Michalak.

Niebawem postaram się napisać Wam, jaki jest drugi powód mojej niemocy czytelniczej ;-).
Pozdrawiam!6 komentarzy:

 1. Gratuluję mimo wszystko A_psiku udanego miesiąca, że się nie poddałaś marazmowi :>

  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Podsumowanie rzeczywiście z lekkim poślizgiem, ale najważniejsze, że w ogóle jest ;) Też od czasu do czasu mam awersję do czytania, ale wtedy staram się oglądać więcej filmów żeby wyrównać ogólny bilans ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. W lecie jest tak dużo do zrobienia, że zostaje mało czasu na czytanie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejmuj się. Czasami tak po prostu jest i koniec. Oby kolejne miesiące były lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też przeczytałam 4 (w tym dwie cienkie), ale myślę, że to dobry wynik na takie upały :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie dzięki za słowa wsparcia!

  OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu, witaj w moim książkowym świecie. Ucieszę się, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Każda opinia jest dla mnie ważna, również ta negatywna, ale proszę Cię przy tym o kulturę wypowiedzi.

Opisując książki, staram się działać w zgodzie z własnym sumieniem. Publikuję tu moje opinie, a zrozumiałym dla mnie jest, że każdy ma swój gust i to, co podoba się mnie, nie musi Tobie. Zatem zarówno sobie, jak i Tobie życzę wyrozumiałości ;)