czwartek, 19 września 2013

Mój pierwszy stosik recenzencki :)

Oto jest - mój wyśniony, wymarzony pierwszy stosik recenzencki :) 

Od góry:

Edith Nesbit, Feniks i dywan (musiałam ją mieć (!), zwłaszcza że w dzieciństwie zaczytywałam się w pierwszej częśći pt. Pięcioro dzieci i coś)
Marta Precht, Cień ważki
Daniel W. Driscoll, Tacierzyństwo. Zostajesz tatusiem i wszystko się zmienia
Roman Leuthner, Pomocy, będziemy dziadkami!


Pewnie wiecie, jaka to radość, prawda? :D Ale skoro o stosiku mowa, to muszę się pochwalić, skąd otrzymałam książki :)

Otóż, drodzy Koledzy i Koleżanki, nawiązałam współpracę ze wspaniałymi ludźmi z portalu SZTUKATER i to właśnie od nich powyższe książki. Serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że nie zawiodę Waszych (ani swoich:P) oczekiwań.
I tu jeszcze jedna ważna informacja: jeżeli prowadzicie bloga o książkach, filmach czy grach i chcielibyście nawiązać współpracę recenzecką, to zapraszam do kontaktu ze SZTUKATEREM. Wyślijcie swoje zgłoszenie na adres: info@sztukater.pl :) Naprawdę warto spróbować - coś o tym wiem :D

10 komentarzy:

 1. Gratulacje!:) To może ja też?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to powtarzałyśmy w trakcie studiów..? "Lepiej spróbować..." :P

   Usuń
 2. Gratulacje i przyjemnej lektury, chociaż stos raczej nie w moim guście, ale chętnie przeczytam recenzje, może mnie przekonasz :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, hmm, wiem - ten stos może wyglądać dość chaotycznie, ale to moje pierwsze kroki i po prostu wybrałam tytuły, które mnie najbardziej interesowały:)

   Usuń
 3. To czekam na recenzje. Przyjemnego czytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, właśnie muszę "zakasać rękawy" :D

   Usuń
 4. Super stosik, tylko pozazdrościć:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Ja także nawiązałam współpracę ze Sztukaterem :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu, witaj w moim książkowym świecie. Ucieszę się, jeśli zechcesz zostawić po sobie ślad w postaci komentarza. Każda opinia jest dla mnie ważna, również ta negatywna, ale proszę Cię przy tym o kulturę wypowiedzi.

Opisując książki, staram się działać w zgodzie z własnym sumieniem. Publikuję tu moje opinie, a zrozumiałym dla mnie jest, że każdy ma swój gust i to, co podoba się mnie, nie musi Tobie. Zatem zarówno sobie, jak i Tobie życzę wyrozumiałości ;)